+

ALTERNATOR BOSCH 12V 110A LAGUNA/VOLVO ALT206



Oemler

Marka Kodu
VOLVO 3523420


Marka: REMARK
Stok Kodu: 2373004

Alternatör Detayı

Tipi Amper Volt
BOSCH 110 12


Çapraz Referanslar

Marka Firma Kodu
BOSCH 0120465006
BOSCH 0123510017
BOSCH 0123545003
BOSCH 0986039170
BOSCH 0986039170
BOSCH 0986039177
BOSCH 0986040370
BOSCH 5003971
BOSCH 6849755
BOSCH 9447863
CEVAM 4934
DELCO REMY DRA9170
EAI 56536
ELSTOCK 282880
ELSTOCK 284688
EUROTEC 12039170
FARCOM 118914
FRIESEN 9039170
HAVAM A939170
HELLA 5DR004246361
HELLA 8EL737006001
HELLA 8EL737975001
KAGER 710513
LUCAS ELECTRICAL LRA02724
LUCAS ELECTRICAL LRA02770
QUINTON HAZELL 9039170
QUINTON HAZELL FRA954
TRISCAN 202381271202
UBD 13482
VALEO 436731



Sitede gösterilen ürünler orijinal olmayıp, muadilleridir. Orijinal kodlar referans amaçlıdır.