+

TELİF HAKLARI VE UYARILAR

Telif Hakları ve Uyarılar

Oto Marka Web Sitesi Kullanım Koşulları: 

Oto Marka, bu web sitesini, www.otomarka.com ve www.otomarka.com.tr , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve Oto Marka'nın dışa açılma konsepti hakkında bilgi vermek amacıyla tasarlamıştır. Bu amaçla sitede yer alan katologları indirme ve diğer bilgilendirme servisleri ücretsizdir. 

Oto Marka internet sayfasını kullanma /görüntüleme aşağıda belirtilen maddelerin kullanıcı tarafından kabul edilmiş olmasına bağlıdır. Oto Marka web sayfasının kullanımı ve görüntülenmesi için bu şartların kabul edilmesi gereklidir, bunların yerine getirilmemesi durumunda kullanım ve görüntüleme izni sağlanamaz. 

Oto Marka bu maddelerdeki değişiklik hakkını saklı tutar. Oto Marka web sayfasının (www.otomarka.com ve www.otomarka.com.tr) içerisindeki internet servislerinin ve/veya evraklarının kullanımı gibi özel kullanımlar, özel maddelerle düzenlenmektedir. 

OTO MARKA İnternet Sayfalarının Kullanımı: 

Oto Marka internet sayfaları bilgisayar aracılığıyla kullanıma açıktır; ve bazı bölümleri özel/ticari olmayan amaçla basılabilir. 

İnternet sitesindeki içerik başlıkları ve şekilleri Oto Marka ve iştirâklerine bağlıdır; Türk Telif Hakları Kanuna tabiidir. 

Oto Marka izni olmadıkça, bireysel kullanım dışında Oto Marka internet sitesinin görüntülenmesi, sayfaların dağıtımı ve saklanması yasaktır. 

Oto Marka ilan ve bültenleri kaynak belirtilerek umumi alanlarda kullanılabilir. 

OTO MARKA web sayfasındaki malzemelerin izinsiz kullanımı ve dağıtılması telif haklarının ihlaline girmektedir, ve izinsiz kullanımlar cezai uygulamalara tabidir. 

OTO MARKA Web Sayfasının İşleyiş ve İçeriği: 

OTO MARKA web sitesinde değişiklik yapma ve siteye erişimi engelleme haklarını saklı tutar. 

OTO MARKA hatasız ve düzgün olmayan internet sayfası kullanımını garanti etmez, bu hatalardan doğacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Site üzerinden bulaşacak ve karşı tarafta güvenlik açığına neden olabilecek bug,solucan, virus ve benzeri kötü niyetli yazılımların neden olabileceği zararlardan Oto Marka firması sorumlu tutulamaz.

Web sitesindeki Bağlantılar: 

OTO MARKA Web sitesi diğer sitelere bağlantılar içermektedir; OTO MARKA üçüncü sitelerdeki içerik ve malzemelerden sorumlu değildir. Üçüncü bir siteye bağlanılması tamamen kullanıcının sorumluğu altındadır ve riski üzerine almış sayılır. 

OTO MARKA 'ya Gönderilen Evraklar: 

Aksi taraflar arasındaki bir antlaşma ile düzenlenmediği ve OTO MARKA tarafından yönlendirilmediği sürece, OTO MARKA'ya gönderilen e-mailler, iş başvuruları, CV'ler OTO MARKA kullanımına geçmiş sayılır ve kullanımları serbesttir. OTO MARKA'ya gönderilen evrak, CV ve e-mailler umumi surette kullanılabilir ve herkese açıktır. Bu dokümanların kullanım, kopyalama, dağıtım ve diğer amaçlarla kullanım hakkını OTO MARKA saklı tutar. 

OTO MARKA, gönderilen evrakların içeriğini ve kullanımını denetlemez / kontrol etmez, bunlara ilişkin bir sorumluluk yüklenmez. Evrakların OTO MARKA sitesine gönderilmesi ile, gönderen bu evrakların yasadışı olmadığını, umumi kullanıma uygun olduğunu, gönderilen dokümanın tasarruf hakkının kendisine ait olduğunu kabul eder. OTO MARKA gönderilen evrakların gönderen tarafından virus taramasından geçirilmesini gerekli bulur ve site içerisinde evrakların kaldırılması hakkını kendinde tutar. 

Site Ziyaretçileri: 

OTO MARKA bilgi koruma kanuna uyar ve ziyaretçi bilgilerinin saklılığını korur. Kişisel bilgiler, ziyaretçinin istediği bilgilerin zaruri ve gerekli temini ve servisinin sağlanması koşulları dışında, üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve gönderilemez. 

OTO MARKA kişisel bilgileri kendi araştırmaları amacıyla kullanabilir. OTO MARKA ayrıca müşteriler, müşterilerin satışları, ziyaretçi profili, üçüncü şahıs/kurumlara ait istatistik ve bilgileri toplayabilir ancak bu bilgi ve istatistikler veri içeremez, sadece genel tanımlama amacı için kullanılabilirler. 

OTO MARKA, kullanıcının genel tanımı için kullanıcının bilgisayarına transfer yapabilir. Kullanıcı bu transferi tarayıcı kurumu aracılığıyla engelleyebilir.Daha fazla bilgi için bilgisayarın sürücü yardım menüsü kullanılabilir. 

Katalog ve Ürün Görselleri


Oto Marka kataloglarında kullandığı görselleri ve isimler temsil amaçlı olarak kullanmıştır. İfade edilen araç uyumlulukları parçaların orjinal olmadığını, muadil uyumlu parça olduğunu belirtmektedir. İsmi geçen markaların isim, logo ve tescilleri kendi saygın firmalarına aittir ve Oto Marka’nın bu firmalarla fiziki bir bağı bulunmamaktadır. Oto Marka kullanmakta olduğu her türlü kataloğu ve görseli öncesinde haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


OTO MARKA ve iştiraklerinin logo ve ticari marka unvanının kullanımına ilişkin maddeler: 

İsim hakları, logo, ticari marka unvanı, ürün ve resimler OTO MARKA ve iştiraklerine aittir. OTO MARKA 'nın izni olmadan bunların kullanımı, dağıtılması, saklanması ve muhtelif nedenlerle kullanılması yasaktır.