+

ALTERNATOR BOSCH 12V 100A ASTRA ALT2212



Oemler

Marka Kodu
OPEL 24447429
OPEL 93174469


Marka: REMARK
Stok Kodu: 2373016

Alternatör Detayı

Tipi Amper Volt
BOSCH 100 12


Çapraz Referanslar

Marka Firma Kodu
BOSCH 0124425020
BOSCH 0986046140
BOSCH 55556067
BOSCH 6204205
BOSCH 93183437
BOSCH 93190146
CEVAM 4735
DELCO REMY DRA4287
DELCO REMY DRA4287N
ELSTOCK 284941
EUROTEC 12046140
FARCOM 111557
FRIESEN 9046140
HELLA 8EL738245001
HERTH+BUSS ELPARTS 32046140
KAGER 710565
LUCAS ELECTRICAL LRA02823
QUINTON HAZELL 9046140



Sitede gösterilen ürünler orijinal olmayıp, muadilleridir. Orijinal kodlar referans amaçlıdır.