+

ALTERNATOR BOSCH 12V 120A MERC.E220/VITO ALT252



Oemler

Marka Kodu
MERCEDES BENZ 0101546302
MERCEDES BENZ 0101549502


Kullanıldığı Araçlar

Marka Model Motor Tipi
MERCEDES-BENZ C-SERISI (W202) C 200 CDI (202.134)
MERCEDES-BENZ C-SERISI Kombi (S202) C 200 T CDI (202.194)
MERCEDES-BENZ C-SERISI Kombi (S202) C 220 T CDI (202.193)
MERCEDES-BENZ V-SERISI (638/2) V 200 CDI (638.294)
MERCEDES-BENZ V-SERISI (638/2) V 220 CDI (638.294)
MERCEDES-BENZ VITO Kutu (638) 108 CDI 2.2 (638.094)
MERCEDES-BENZ VITO Kutu (638) 110 CDI 2.2 (638.094)
MERCEDES-BENZ VITO Kutu (638) 112 CDI 2.2 (638.094)
MERCEDES-BENZ VITO Otobüs (638) 108 CDI 2.2 (638.194)
MERCEDES-BENZ VITO Otobüs (638) 110 CDI 2.2 (638.194)
MERCEDES-BENZ VITO Otobüs (638) 112 CDI 2.2 (638.194)
Marka: REMARK
Stok Kodu: 2373044

Alternatör Detayı

Tipi Amper Volt
BOSCH 120 12


Çapraz Referanslar

Marka Firma Kodu
BAUER PARTS L610491
BOSCH 0123320051
BOSCH 0123510082
BOSCH 0123510107
BOSCH 0123510108
BOSCH 0124515064
BOSCH 0986042650
CEVAM 4047
DELCO REMY DRB2650
DELCO REMY DRB2650N
EAI 56873
ELSTOCK 283875
EUROTEC 12042650
FARCOM 119870
FRIESEN 9042650
HELLA 8EL737930001
LUCAS ELECTRICAL LRB00443
MESSMER 210278
PRESTOLITE ELECTRIC 20110443K
QUINTON HAZELL 9042650
QUINTON HAZELL FRA344
TRISCAN 20219150752
UBD 14544
UNIPOINT ALT 2300
VALEO 437690



Sitede gösterilen ürünler orijinal olmayıp, muadilleridir. Orijinal kodlar referans amaçlıdır.