+

ALTERNATOR BOSCH 12V 120A C180/E200 ALT2510



Oemler

Marka Kodu
MERCEDES BENZ 2711540802
MERCEDES BENZ 271154080280


Kullanıldığı Araçlar

Marka Model Motor Tipi
MERCEDES-BENZ C-SERISI (W203) C 180 Kompressor (203.046)
MERCEDES-BENZ C-SERISI (W203) C 200 CGI Kompressor (203.043)
MERCEDES-BENZ C-SERISI (W203) C 200 Kompressor (203.042)
MERCEDES-BENZ C-SERISI (W203) C 230 Kompressor (203.040)
MERCEDES-BENZ C-SERISI Coupe (CL203) C 160 Kompressor (203.730)
MERCEDES-BENZ C-SERISI Coupe (CL203) C 180 Kompressor (203.746)
MERCEDES-BENZ C-SERISI Coupe (CL203) C 200 CGI Kompressor (203.743)
MERCEDES-BENZ C-SERISI Coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.742)
MERCEDES-BENZ C-SERISI Coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.740)
MERCEDES-BENZ C-SERISI T-Model (S203) C 180 Kompressor (203.246)
MERCEDES-BENZ C-SERISI T-Model (S203) C 200 CGI Kompressor (203.243)
MERCEDES-BENZ C-SERISI T-Model (S203) C 200 Kompressor (203.242)
MERCEDES-BENZ C-SERISI T-Model (S203) C 230 Kompressor (203.240)
MERCEDES-BENZ CLC-SERISI (CL203) CLC 180 Kompressor (203.746)
MERCEDES-BENZ CLC-SERISI (CL203) CLC 200 Kompressor (203.741)
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 CGI (209.343)
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 Kompressor (209.341)
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 200 Kompressor (209.342)
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 CGI (209.443)
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 Kompressor (209.441)
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 200 Kompressor (209.442)
MERCEDES-BENZ E-SERISI (W211) E 200 Kompressor (211.041)
MERCEDES-BENZ E-SERISI T-Model (S211) E 200 Kompressor (211.241)
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.442)
MERCEDES-BENZ SLK (R171) 200 Kompressor (171.445)
Marka: REMARK
Stok Kodu: 2373059

Alternatör Detayı

Tipi Amper Volt
BOSCH 120 12


Çapraz Referanslar

Marka Firma Kodu
BOSCH 0124515088
BOSCH 0124515198
BOSCH 0986045380
BOSCH 2711540202
BOSCH 2711540802
BOSCH 2711540902
CEVAM 4803
DELCO REMY DRB5380
EUROTEC 12045380
FARCOM 111446
FRIESEN 9045380
HELLA 8EL738125001
HERTH+BUSS ELPARTS 32045380
QUINTON HAZELL 9045380



Sitede gösterilen ürünler orijinal olmayıp, muadilleridir. Orijinal kodlar referans amaçlıdır.