+

ALTERNATOR BOSCH 12V 110A BMW ALT2310



Oemler

Marka Kodu
BMW 12317521488
BMW 12317521489
BMW 12317532964
BMW 12317532968
BMW 12317533268
BMW 12317533272


Kullanıldığı Araçlar

Marka Model Motor Tipi
BMW 1 (E81) 116 i
BMW 1 (E81) 118 i
BMW 1 (E81) 120 i
BMW 1 (E81) 120 i
BMW 3 (E46) 316 i
BMW 3 (E46) 316 i
BMW 3 (E46) 318 i
BMW 3 (E90) 316 i
BMW 3 (E90) 318 i
BMW 3 (E90) 320 i
BMW 3 Cabriolet (E46) 318 Ci
BMW 3 Cabriolet (E46) 318 Ci
BMW 3 Compact (E46) 316 ti
BMW 3 Compact (E46) 316 ti
BMW 3 Compact (E46) 318 ti
BMW 3 Coupe (E46) 316 Ci
BMW 3 Coupe (E46) 318 Ci
BMW 3 Coupe (E46) 318 Ci
BMW 3 Coupe (E92) 320 i
BMW 3 Touring (E46) 316 i
BMW 3 Touring (E46) 318 i
BMW 3 Touring (E91) 318 i
BMW 3 Touring (E91) 320 i
BMW Z4 (E85) 2.0 i
Marka: REMARK
Stok Kodu: 2373109

Alternatör Detayı

Tipi Amper Volt
BOSCH 110 12


Çapraz Referanslar

Marka Firma Kodu
BOSCH 0124325087
BOSCH 0124325116
BOSCH 0986046130
BOSCH 12317521382
BOSCH 12317521383
BOSCH 12317521488
BOSCH 12317521489
BOSCH 12317532964
CEVAM 4771
DELCO REMY DRB6130
ELSTOCK 284729
EUROTEC 12046130
FARCOM 111556
FRIESEN 9046130
HELLA 8EL738182001
HERTH+BUSS ELPARTS 32046130
LUCAS ELECTRICAL LRA02251
QUINTON HAZELL 9046130



Sitede gösterilen ürünler orijinal olmayıp, muadilleridir. Orijinal kodlar referans amaçlıdır.